Godło

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka we Wschowie

Tenisowe rozgrywki

Dnia 01-03-2017 uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, ZSZ i SPdP reprezentowali Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ze Wschowy na Mistrzostwach Regionu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym w Kościanie.

W kategorii dziewcząt starszych najlepiej zaprezentowała się zajmując pierwsze miejsce  Katarzyna Banaszczak(ZSZ). W kategorii chłopców młodszych drugie miejsce zajął Marcel Kuczkowiak(SP), trzecie miejsce Wojciech Kaczmarek(G). W kategorii chłopców starszych drugie miejsce zajął Sebastian Nowak(SPdP).

Reprezentowali Ośrodek również: Karina Kaczmarek, Sylwia Matusz, Jan Kowalczykowski, Paweł Sienkiewicz. Mistrzostwa w Kościanie przebiegły w bardzo sportowym duchu rywalizacji. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca medalowe będą próbować swoich sił na Mistrzostwach Województwa Wlkp. w Gnieźnie 09-03-2017r.

Wszystkim życzymy wysokich wyników sportowych -opiekunowie: Milkowska, Tomczyk.